Ba bo, ba be…Jaś mówić chce

DSC03388W kwietniu Jasiek zaliczył kolejny turnus rehabilitacyjny. Po raz trzeci byliśmy w Zaździerzu (Ośrodek 12 Dębów). Opinie o ośrodku są różne, ale dla Johnego jest dużo dobrych zajęć i co najważniejsze – super zajęcia z pedagogiem. W sumie w planie Jaśko miał 5 godzin zajęć dziennie. Szkoda, że w drugim tygodniu dopadła Jaśka choroba, a do domu wróciliśmy już z gorączką. Jednak najważniejsze, że są widoczne postępy. Jaś pewniej chodzi, mniej się boi nowych miejsc i pojawiła się iskierka nadziei na rozwój mowy. Ba bo, ba be…Jaś mówić chce. Wydaje się, że zaczyna rozumieć do czego służy mowa
i cały czas mówi na wszystko ba bo, bab be…Bardzo nas to cieszy i teraz czas na pracę logopedyczną.

Przed Johnkiem dużo zajęć logopedycznych i pięciodniowy specjalistyczny turnus logopedyczny
w Grodzisku Mazowieckim od 2 do 6 czerwca  (Ośrodek Pierwszesłowo). Teraz wracamy do rytmu dziennego. Jaś wyzdrowiał, chodzi do przedszkola, dużo się uśmiecha i chętnie pracuje na zajęciach.

Na udział w turnusach możemy sobie pozwolić, dzięki WASZEJ POMOCY  i podarowaniu 1% podatku.

Wszystkim ślicznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku. Na subkonto Fundacji “Zdążyć z Pomocą” od początku października wpływały kwoty od naszych znajomych i nieznajomych, przede wszystkim z Łowicza oraz z: Bydgoszczy, Chełmna, Głowna , Gostynia, Gorzowa Wielkopolskiego, Grabowa, Grodziska Mazowieckiego,  Kutna, Legionowa, Łęczycy, Łodzi, Pabianic,  Rawy Mazowieckiej, Rypina, Sieradza,  Skierniewic, Sochaczewa, Warszawy.

Mamy nadzieję, że w tym roku również wiele osób podaruje 1% na leczenie i rehabilitację Jaśka!!!

WIELKIE DZIĘKI!!!