Świąteczny odpoczynek

Świąteczny odpoczynek

Turnus rehabilitacyjny w Neuronie w Małym Gacnie szybko minął. Drugi tydzień Jasiek spędził z babcią Zosią. Rodzice musieli popracować. Po powrocie Johny był przeziębiony i miał temperaturę. Zupełny brak formy. Jednak już w poniedziałek musiał z mamą jechać do Warszawy do okulisty na pomiar nowych soczewek kontaktowych (koszt 1560 zł!!!). Po trzech dniach powoli zaczął odzyskiwać siły i znów ćwiczył w domu i w łowickim stowarzyszeniu. Postępy są bardzo widoczne. Johny, przy dobrej motywacji, samodzielnie (bardzo ślamazarnie) przejdzie 3-4 metry i rzuci się w ramiona. Nadal jednak nie mówi, ale dużo rozumie, chętniej współpracuje i wykonuje proste polecenia. To bardzo nas cieszy. Widać, że ta ciężka praca nie idzie na marne. Teraz czas na zasłużony świąteczny odpoczynek.

 

Kochani! Na ten świąteczny czas, życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, ciepłej rodzinnej atmosfery, życzliwości i wielu radosnych chwil w Nowym Roku 2013.

Wszystkim ślicznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku. Na subkonto Fundacji “Zdążyć z Pomocą” od początku października wpływały kwoty od naszych znajomych i nieznajomych, przede wszystkim z Łowicza oraz z: Bydgoszczy, Chełmna, Głowna , Gostynia, Gorzowa Wielkopolskiego, Grabowa, Grodziska Mazowieckiego, Grójca, Grudziądza, Jarocina, Koła, Kutna, Legionowa, Łęczycy, Łodzi, Malborka, Otwocka, Oleśnicy, Pabianic, Piaseczna, Płocka, Poznania, Pruszkowa, Radomia, Radomska, Rawy Mazowieckiej, Rypina, Sieradza, Sierpca, Skierniewic, Sochaczewa, Szczecina, Śremu, Tomaszowa Mazowieckiego, Warszawy, Werbkowic, Zduńskiej Woli i Zgierza,

WIELKIE DZIĘKI!!!