Zaczynamy pracowicie

Okres świąteczny się skończył i czas wrócić do codziennej walki. Jaśko już ma za sobą wizytę
w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka. Pani doktor od rehabilitacji była zadowolona z postępów Jaśka. Powiedziała, że nasza praca idzie w dobrym kierunku
i dała wskazówki do ćwiczeń w domu. Teraz musimy sami pilnować, by zmuszać Johnego do pracy. Jaś
w trochę rozpaczliwy sposób potrafi zrobić kilka kroczków i widać, że co raz mniej się boi. Oczywiście niezbędna jest codzienne rehabilitacja pod okiem specjalisty, ale praca z rodzicami też jest konieczna. Cieszymy się z osiągnięć Jaśka, który ostatnio jest bardziej aktywny i więcej rozumie. Na pewno pomaga
w tym wzrok, widzi słabo, ale jest wyraźnapoprawa. Lada dzień będzie chodził w nowych soczewkach (21 dioptrii). Na początku lutego zaplanowane mamy badanie oczu w uśpieniu w CZD, które pozwoli zobaczyć co dzieje się z oczkami. Jasiek ostatnio wydaje więcej dźwięków, woła nas po swojemu, a jego ulubionym zajęciem stało się “granie” na organach i słuchanie jak my gramy. Jednak muzykoterapia z mamą daje efekty.

W tym roku czeka nas dużo pracy. Zaplanowaliśmy udział
w pięciu turnusach rehabilitacyjnych, na które możemy sobie pozwolić, dzięki Waszej pomocy i podarowaniu 1% podatku. Oprócz tego czeka nas praca w domu, zajęcia na basenie, pedagog, logopeda, hippoterapia, zajęcia w Łodzi i może zdecydujemy się na delfinoterapię, która jest jednak bardzo kosztowna.

Jeszcze raz Wszystkim ślicznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku. Na subkonto Fundacji “Zdążyć z Pomocą” od początku października wpływały kwoty od naszych znajomych i nieznajomych, przede wszystkim z Łowicza oraz z: Bydgoszczy, Chełmna, Głowna , Gostynia, Gorzowa Wielkopolskiego, Grabowa, Grodziska Mazowieckiego, Grójca, Grudziądza, Jarocina, Koła, Kutna, Legionowa, Łęczycy, Łodzi, Malborka, Otwocka, Oleśnicy, Pabianic, Piaseczna, Płocka, Poznania, Pruszkowa, Radomia, Radomska, Rawy Mazowieckiej, Rypina, Sieradza, Sierpca, Skierniewic, Sochaczewa, Szczecina, Śremu, Tomaszowa Mazowieckiego, Warszawy, Werbkowic, Zduńskiej Woli i Zgierza.

Mamy nadzieję, że w tym roku również wiele osób podaruje 1% na leczenie i rehabilitacje Jaśka!!!

WIELKIE DZIĘKI!!!